Cześć!

Nazywam się Oscar Rak i to jest moje podwórko

Na tym blogu znajdziesz masę informacji na temat blogowania, podcastingu i vlogowaniu. Postanowiłem założyć tego bloga, ponieważ wierzę, że każdy może zostać twórcom internetowym. Bloga uzupełnia również kanał na Youtubie, gdzie dowiesz się więcej na temat vlogowania. Firmowo na co dzień stworzę strategię marketingowe, szkolę i prowadzę doradztwo marketingowe.

Jestem jednym z tych ludzi, dla których jeden projekt to za mało. Uwielbiam pomagać innym, dlatego otworzyłem Cowork Mrowisko w Krakowie, gdzie tworzymy świetną społeczność. W samym centrum Krakowa skupiamy najzdolniejszych freelancerów i przedsiębiorców.

Prywatnie spędzam dużo czasu z moimi czworonogami, które są dla mnie i mojej rodziny całym światem. Z tejże miłości powstał ostatni projekt, z którego jestem najbardziej dumny Karmimy Wiedzą. Razem z Dominiką Drobiazg organizujemy w całym kraju cykl wydarzeń, który łączy ze sobą świat biznesu i czworonogów. Coś wspaniałego!

To chyba tyle z mojej strony. Jeżeli chciałbyś ze mną pogadać zapraszam do kontaktu na Facebooku lub Instagramie 😉

Kiedyś pojawi się tu dłuższa historia o tym jak powstał ten blog, ale na tę chwilę powyższe informacje muszą zaspokoić Twoją ciekawość

Reprezentujesz media, jesteś dziennikarzem, a może po prostu potrzebujesz więcej informacji o mnie? Nie ma problemu, poniżej znajdziesz komplet niezbędnych materiałów. Jeżeli to dalej za mało lub chcesz porozmawiać o aktualnie prowadzonych przeze mnie projektach, to skontaktuj się ze mną pisząc na kontakt@oscarrak.pl

Bio blogowe

Oscar Rak– człowiek, który zna słowa niemożliwe. Prowadzi bloga oscarrak.pl, na łamach którego pokazuje twórcom internetowym jak wypłynąć na szersze wody. Specjalizuje się w formach audio-wizualnych taki jak podcasty czy też vlogi. Czynnie uczestniczy w wydarzeniach adresowanych do twórców internetowych. Dzieli się wiedzą prowadząc warsztaty na wydarzeniach takich jak: Blog Conference Poznań, BloSilesia, Czwartki Social Media, Crash MondaysPrywatnie jest entuzjastą marketingu, ładnych prezentacji i burgerów. Niemożliwe dla niego nie istnieje, a przeciwności losu wysyła tam, gdzie Raki zimują. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bio biznesowe

Oscar Rak– przedsiębiorca, bloger i właściciel Cowork Mrowisko. Pasjonat agile marketingu i wideo marketingu, który doświadczenie zdobywał w Katowickiej Szkole Filmowej oraz Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Obecnie spełnia się w roli wykładowcy na Krakowskiej Szkole Filmowej. Realizował projekty dla marek takich, jak: Microsoft, IBM, Idea Bank, Tesco Polska czy też Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Po godzinach dzieli współtworzy Fundację Karmimy Wiedzą oraz projekt edukacyjny Patrzymy Szerzej, gdzie dzieli się wiedzą z zakresu biznesu, marketingu i przedsiębiorczości w rytmie slow. Prywatnie jest entuzjastą marketingu, ładnych prezentacji i burgerów.

Zdjęcia i logo

Jeżeli chcesz pobrać zdjęcia i logo to kliknij tutaj.