Oscar-Rak-na-tle-pejzazu-gorskiego

O mnie

Cześć!

Nazywam się Oscar Rak i chętnie Cię poznam!

Bardzo się cieszę, że jesteś zainteresowany kim jestem. Blog oscarrak.pl, na którego trafiłeś poświęcony jest wiedzy związanej z: blogowaniem, vlogowaniem i podcastingiem. Postanowiłem założyć tego bloga, ponieważ wierzę, że każdy może zostać twórcom internetowym. Bloga uzupełnia również kanał na Youtubie, gdzie dowiesz się więcej na temat vlogowania. Firmowo na co dzień stworzę strategię marketingowe, szkolę i prowadzę doradztwo marketingoweJednak to jeszcze nie wszystko. 🙂

Jestem jednym z tych ludzi, dla których jeden projekt to za mało. Uwielbiam pomagać innym, dlatego otworzyłem Cowork Mrowisko w Krakowie, gdzie tworzymy świetną społeczność. W samym centrum Krakowa skupiamy najzdolniejszych freelancerów i przedsiębiorców.

Prywatnie spędzam dużo czasu z moimi czworonogami, które są dla mnie i mojej rodziny całym światem. Z tejże miłości powstał ostatni projekt, z którego jestem najbardziej dumny Karmimy Wiedzą. Razem z Dominiką Drobiazg organizujemy cykl wydarzeń i szkoleń, który łączy ze sobą świat biznesu i czworonogów. Coś wspaniałego!

To chyba tyle z mojej strony. Jeżeli chciałbyś ze mną pogadać zapraszam do kontaktu na Facebooku lub Instagramie 😉

Kiedyś pojawi się tu dłuższa historia o tym jak powstał ten blog, ale na tę chwilę powyższe informacje muszą zaspokoić Twoją ciekawość

Reprezentujesz media, jesteś dziennikarzem, a może po prostu potrzebujesz więcej informacji o mnie? Nie ma problemu, poniżej znajdziesz komplet niezbędnych materiałów. Jeżeli to dalej za mało lub chcesz porozmawiać o aktualnie prowadzonych przeze mnie projektach, to skontaktuj się ze mną pisząc na kontakt@oscarrak.pl

Bio blogowe

Oscar Rak – człowiek, który nie zna słowa niemożliwe. Prowadzi bloga oscarrak.pl, gdzie pomaga twórcom internetowym w prowadzeniu blogów, vlogów czy podcastów. Jego oczkiem w głowie jest wideo, dlatego prowadzi też kanał o tej tematyce na YouTubie. Czynnie uczestniczy w wydarzeniach adresowanych do twórców internetowych. Dzieli się wiedzą prowadząc warsztaty na wydarzeniach takich jak: Blog Conference Poznań, BloSilesia, Czwartki Social Media, Crash MondaysPrywatnie jest entuzjastą marketingu, ładnych prezentacji i picki. Niemożliwe dla niego nie istnieje, a przeciwności losu wysyła tam, gdzie Raki zimują. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bio biznesowe

Oscar Rak – ekspert w dziedzinie wideo marketingu i komunikacji audiowizualnej, który wiedzę zdobywał w katowickiej Szkole Filmowej oraz Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.
Współwłaściciel domu produkcyjnego Klik Film realizującego nagrania kursów online, filmów reklamowych i transmisji na żywo, współwłaściciel Coworku Mrowisko zlokalizowanego w centrum Krakowa oraz wykładowca Krakowskiej Szkoły Filmowej.
Dotychczas współpracował z takimi klientami jak: Tesco Polska, Microsoft, Aecom, Idea Bank, Miasto Wisła czy Ardagh Group.
Po godzinach autor kanału na YouTube oraz bloga, gdzie pomaga ludziom rozpocząć swoją przygodę filmowaniem i wideo marketingiem. Prywatnie uwielbia bawić się w MacGyvera i tworzyć coś z niczego!