Cześć!

Nazywam się Oscar Rak i to jest moje podwórko

Na tym blogu znajdziesz masę informacji na temat blogowania, podcastingu i vlogowaniu. Postanowiłem założyć tego bloga, ponieważ wierzę, że każdy może zostać twórcom internetowym. Na co dzień doradzam markom w właściciel firmie goodkloo, gdzie stworzę strategię, szkolę i prowadzę doradztwo marketingowe.

Jestem jednym z tych ludzi, dla których jeden projekt to za mało. Tematykę związaną z prowadzeniem własnego biznesu poruszam w programie Patrzymy Szerzej, gdzie razem z Szymonem Pieczyńskim opowiadamy o naszych doświadczeniach związanych z biznesem, marketingiem i podejściem do życia przedsiębiorcy.

Prywatnie spędzam dużo czasu z moimi czworonogami, które są dla mnie i całej mojej rodziny całym światem. Z tejże miłości powstał ostatni projekt, z którego jestem najbardziej dumny Karmimy Wiedzą. Razem z Dominiką Drobiazg organizujemy w całym kraju cykl wydarzeń, który łączy ze sobą świat biznesu i czworonogów. Coś wspaniałego!

To chyba tyle z mojej strony. Jeżeli chciałbyś ze mną pogadać zapraszam do kontaktu na Facebooku lub Instagramie 😉

Kiedyś pojawi się tu dłuższa historia o tym jak powstał ten blog, ale na tę chwilę powyższe informacje muszą zaspokoić Twoją ciekawość

Reprezentujesz media, jesteś dziennikarzem, a może po prostu potrzebujesz więcej informacji o mnie? Nie ma problemu, poniżej znajdziesz komplet niezbędnych materiałów. Jeżeli to dalej za mało lub chcesz porozmawiać o aktualnie prowadzonych przeze mnie projektach, to skontaktuj się ze mną pisząc na kontakt@oscarrak.pl

Bio blogowe

Oscar Rak– człowiek, który zna słowa niemożliwe. Prowadzi bloga oscarrak.pl, na łamach którego pokazuje twórcom internetowym jak wypłynąć na szersze wody. Specjalizuje się w formach audio-wizualnych taki jak podcasty czy też vlogi. Czynnie uczestniczy w wydarzeniach adresowanych do twórców internetowych. Dzieli się wiedzą prowadząc warsztaty na wydarzeniach takich jak: Blog Conference Poznań, BloSilesia, Czwartki Social Media, Crash MondaysPrywatnie jest entuzjastą marketingu, ładnych prezentacji i burgerów. Niemożliwe dla niego nie istnieje, a przeciwności losu wysyła tam, gdzie Raki zimują. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bio biznesowe

Oscar Rak– przedsiębiorca, bloger i prezes fundacji Karmimy Wiedzą. Pasjonat agile marketingu i wideo marketingu, który doświadczenie zdobywał w Katowickiej Szkole Filmowej oraz Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Obecnie spełnia się w roli wykładowcy na Krakowskiej Szkole Filmowej. Realizował projekty dla marek takich, jak: Microsoft, IBM, Idea Bank, Tesco Polska czy też Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Po godzinach dzieli współtworzy projekt edukacyjny Patrzymy Szerzej, gdzie dzieli się wiedzą z zakresu biznesu, marketingu i przedsiębiorczości w rytmie slow. Prywatnie jest entuzjastą marketingu, ładnych prezentacji i burgerów.

Zdjęcia i logo

Jeżeli chcesz pobrać zdjęcia i logo to kliknij tutaj.