Cześć!

Nazywam się Oscar Rak i to jest moje podwórko

Na tym blogu znajdziesz masę informacji na temat blogowania, podcastingu i vlogowaniu. Postanowiłem założyć tego bloga, ponieważ wierzę, że każdy może zostać twórcom internetowym. Na co dzień doradzam markom w właściciel firmie goodkloo, gdzie stworzę strategię, szkolę i prowadzę doradztwo marketingowe.

Jestem jednym z tych ludzi, dla których jeden projekt to za mało. Tematykę związaną z prowadzeniem własnego biznesu poruszam w programie Patrzymy Szerzej, gdzie razem z Szymonem Pieczyńskim opowiadamy o naszych doświadczeniach związanych z biznesem, marketingiem i podejściem do życia przedsiębiorcy.

Prywatnie spędzam dużo czasu z moimi czworonogami, które są dla mnie i całej mojej rodziny całym życiem. Z tejże miłości powstał ostatni projekt, z którego jestem najbardziej dumny Karmimy Wiedzą. Razem z Dominiką Drobiazg organizujemy w całym kraju cykl wydarzeń, który łączy ze sobą świat biznesu i czworonogów. Na wydarzeniach występują znakomici prelegenci oraz zbieramy $ na pomoc dla zwierzaków. Coś wspaniałego!

To chyba tyle z mojej strony. Jeżeli chciałbyś ze mną pogadać zapraszam do kontaktu na Facebooku lub Instagramie 😉

Kiedyś pojawi się tu dłuższa historia o tym jak powstał ten blog, ale na tę chwilę powyższe informacje muszą zaspokoić Twoją ciekawość

Reprezentujesz media, jesteś dziennikarzem, a może po prostu potrzebujesz więcej informacji o mnie? Nie ma problemu, poniżej znajdziesz komplet niezbędnych materiałów. Jeżeli to dalej za mało lub chcesz porozmawiać o aktualnie prowadzonych przeze mnie projektach, to skontaktuj się ze mną pisząc na kontakt@oscarrak.pl

Bio blogowe

Oscar Rak– człowiek, który zna blogosferę od podszewki. Prowadzi bloga oscarrak.pl, na łamach którego pokazuje twórcom internetowym jak wypłynąć na szersze wody. Specjalizuje się w formach audio-wizualnych taki jak podcasty czy też vlogi. Czynnie uczestniczy w wydarzeniach adresowanych do blogerów i dzieli się wiedzą prowadząc warsztaty na wydarzeniach takich jak: Blog Conference Poznań, BloSilesia, Czwartki Social Media, Crash MondaysPrywatnie jest entuzjastą marketingu, ładnych prezentacji i burgerów. Niemożliwe dla niego nie istnieje, a przeciwności losu wysyła tam, gdzie Raki zimują. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bio biznesowe

Oscar Rak– przedsiębiorca i właściciel agencji Goodkloo. Jest absolwentem Katowickiej Szkoły Filmowej oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Obecnie spełnia się w roli wykładowcy na Krakowskiej Szkole Filmowej. Na własnej skórze przekonał się jak wygląda współpraca z największymi światowymi korporacjami takich jak Microsoftu czy IBMu, ale swoje pierwsze kroki stawiał w sektorze MŚP. Doskonale zdając sobie sprawę z tego, czym jest społeczna odpowiedzialność biznesu, współtworzy ogólnopolski projekt Karmimy Wiedzą oraz projekt edukacyjny Patrzymy Szerzej.  

Bio długie

Oscar Rak– właściciel agencji marketingowej goodkloo, człowiek który zna blogosferę od podszewki. Prowadzi bloga oscarrak.pl na łamach którego pokazuje Twórcom internetowym wypłynąć na szersze wody. Swoim radami służył podmiotom takim jak Tesco, Microsoft, Idea Hub, Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna czy też Broadway Beauty. Wszędzie jest go pełno- prowadził warsztaty i prelekcje m. in na Blog Conference Poznań 2017, BloSilesia, Czwartkach z Social Media we Wrocławiu, Katowicach, Krakowskich Crash Mondays, a także na III Kongresie Praktyków Nauki i Biznesu. Prowadząc szkolenia, zaraża pasją, motywuje do działania oraz edukuje w zakresie biznesu i marketingu internetowego. W swojej twórczości nie zamyka się na jedną formę- poza blogowaniem nagrywa podcasty “Patrzymy Szerzej”. Doskonale zdając sobie sprawę z tego, czym jest społeczna odpowiedzialność biznesu, współtworzy ogólnopolski projekt Karmimy Wiedzą.  Inicjatywa odbiła się szerokim echem w mediach, zyskała przychylność ogromnej rzeszy osób a przede wszystkim pokazała, że można w mądry sposób połączyć pomaganie potrzebującym zwierzętom z szerzeniem wiedzy marketingowej. Prywatnie niemal nieustannie żyje pracą, a także jest entuzjastą ładnych prezentacji i burgerów.

Zdjęcia i logosy

Jeżeli chcesz pobrać zdjęcia i logo to kliknij tutaj.