Cześć!

Nazywam się Oscar Rak i to jest moje podwórko.

Na co dzień doradzam markom jako właściciel agencji Goodkloo, prywatnie pomagam ludziom dzieląc się swoją wiedzą na tym właśnie blogu. Poza tym prowadzę również program “Z grubej rury”, który jest cotygodniowym podsumowaniem Internetowych newsów oraz podcast “Patrzymy szerzej”, gdzie dzielę się z Szymonem Pieczyńskim swoją wiedzą. Pochodzę ze Śląska i tu też się wychowałem. Chociaż nie godom to jestem bardzo związany ze swoim regionem i z tego też powodu aktywnie działam w stowarzyszeniu “Gruba, Śląski kolektyw ludzi kreatywnych“. Moimi pasjami są, psychologia i motoryzacja. W wolnych chwilach siedzę w garażu dłubiąc swojego Droppeda 126p.

Kiedyś pojawi się tu dłuższa historia o tym jak powstał ten blog, ale na tę chwilę powyższe informacje muszą zaspokoić Twoją ciekawość. 🙂

Reprezentujesz media, jesteś dziennikarzem, a może po prostu potrzebujesz informacji o mnie? Nie ma problemu, poniżej znajdziesz komplet niezbędnych materiałów. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, przeprowadzić ze mną wywiad lub porozmawiać o aktualnie prowadzonych przeze mnie projektach, to skontaktuj się ze mną pisząc na adres kontakt@oscarrak.pl

Bio blogowe

Oscar Rak– człowiek, który zna blogosferę od podszewki. Właściciel bloga oscarrak.pl, na łamach którego pokazuje Twórcom internetowym jak wypłynąć na szersze wody. Dotychczas pomógł ponad 100 osobom w budowie i optymalizacji ich działań. Swoim radami służył twórcom blogów takich jak: Make Happy Day, Bless The Mess, Dwa plus cztery, czy też Jackowi Kłosińskiemu. Czynnie uczestniczy w wydarzeniach adresowanych do blogerów i dzieli się wiedzą prowadząc warsztaty na wydarzeniach takich jak: Blog Conference Poznań, BloSilesia, Czwartki Social Media, Crash Mondays. Prywatnie jest entuzjastą marketingu, ładnych prezentacji i burgerów. Niemożliwe dla niego nie istnieje, a przeciwności losu wysyła tam, gdzie Raki zimują. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bio biznesowe

Oscar Rak– przedsiębiorca i właściciel agencji Goodkloo. Jest absolwentem WRiTV UŚ oraz SGH, a obecnie spełnia się w roli wykładowcy na Krakowskiej Szkole Filmowej. Na własnej skórze przekonał się jak wygląda praca dla największych światowych korporacji takich jak Microsoftu czy IBMu, ale jest mu obca specyfika działalności organizacji pozarządowych oraz MŚP. Swoją przygodę z marketingiem zaczynał od pracy na największym złomowisku w Polsce. Nabytym doświadczeniem dzieli się współtworząc projekt edukacyjny “Patrzymy Szerzej” oraz stowarzyszenie Gruba Kolektyw Ludzi Kreatywnych. W swojej firmie, która jest oparta na modelu no- office wdraża zasady turkusowego zarządzania. Doskonale zdając sobie sprawę z tego, czym jest społeczna odpowiedzialność biznesu, współtworzy ogólnopolski projekt Karmimy Wiedzą.  Inicjatywa odbiła się szerokim echem w mediach, zyskała przychylność ogromnej rzeszy osób a przede wszystkim pokazała, że można w mądry sposób połączyć pomaganie potrzebującym zwierzętom z szerzeniem wiedzy marketingowej.

Bio długie

Oscar Rak– właściciel agencji marketingowej Goodkloo, człowiek który zna blogosferę od podszewki. Prowadzi bloga oscarrak.pl na łamach którego pokazuje Twórcom internetowym wypłynąć na szersze wody. Dotychczas pomógł prawie 100 osobom w budowie lub optymalizacji ich działań. Swoim radami służył podmiotom takim jak Tesco, Idea Hub, Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna, Broadway Beauty, Gliwickie Centrum Organizacji Samorządowych, czy Hurry Curry. Wszędzie jest go pełno- prowadził warsztaty i prelekcje m. in na Blog Conference Poznań 2017, BloSilesia, Czwartkach z Social Media we Wrocławiu, Katowicach, krakowskich Crash Mondays, a także na III Kongresie Praktyków Nauki i Biznesu. Prowadząc szkolenia, zaraża pasją, motywuje do działania oraz edukuje w zakresie biznesu i marketingu internetowego. W swojej twórczości nie zamyka się na jedną formę- poza blogowaniem nagrywa podcasty “Patrzymy Szerzej” i “Raczy Podcast”, a także publikuje vlogi. Aktywnie udziela się w lokalnych inicjatywach takich jak “Gruba, śląski kolektyw ludzi kreatywnych”. Doskonale zdając sobie sprawę z tego, czym jest społeczna odpowiedzialność biznesu, współtworzy ogólnopolski projekt Karmimy Wiedzą.  Inicjatywa odbiła się szerokim echem w mediach, zyskała przychylność ogromnej rzeszy osób a przede wszystkim pokazała, że można w mądry sposób połączyć pomaganie potrzebującym zwierzętom z szerzeniem wiedzy marketingowej. Prywatnie niemal nieustannie żyje pracą, a także jest entuzjastą ładnych prezentacji i burgerów.

Zdjęcia i logosy

Jeżeli chcesz pobrać zdjęcia i logo to kliknij tutaj.