Zacznij tutaj

Bardzo się cieszę, że trafiłeś na mój blog oscarrak.pl. Zastanawiasz się, co możesz tutaj znaleźć? To miejsce gdzie dzielę się z innymi moją wiedzą oraz doświadczeniem z zakresu marketingu i blogowania, zatrzymuję w kadrze warte uwagi miejsca i momenty, a wszystko to przeplatają migawki z mojego codziennego życia. Jesteś tutaj po raz pierwszy, ale nie martw się- nie pozwolę byś nawet na chwilę poczuł się zagubiony. Rozgość się, a jak pokażę Ci od czego warto zacząć zwiedzanie mojego Raczego Królestwa.

Blogowanie

W dzisiejszych czasach, blog nie jest już tylko narzędziem za pomocą którego możesz dzielić się swoimi pasjami, czy spojrzeniem na świat. Blog to pomysł na biznes, który staje się często pełnoetatowym zajęciem. Sama blogosfera w ostatnich latach bardzo się sprofesjonalizowała i nie jest już tak łatwo przebić się ze swoimi treściami do świadomości odbiorców. Nie ma jednak rzeczy niemożliwych i właśnie tutaj postaram Ci się to udowodnić 😉 ! Mam nadzieję, że dzięki moim poradom, stworzysz nowe wspaniałe miejsce w sieci.

Teksty, od których możesz zacząć:

Podcasting

Podcasty to radio 2.0, które pokochały miliony ludzi na całym świecie. W naszym kraju, ta forma nie jest jeszcze bardzo popularna, ale właśnie Ty możesz to wykorzystać. Poznaj zalety podcastingu, praktyczne porady i z moją pomocą wybierz idealny dla siebie sprzęt. Bądź o krok przed innymi i pozwól, by usłyszał Cię cały świat!

Teksty, od których możesz zacząć:

Wideo

Fotografia i tworzenie wideo, to moje największe pasje które towarzyszą mi właściwie od kiedy pamiętam. Staram się cały czas rozwijać w tej dziedzinie, wykorzystywać nowe techniki i testować różnego rodzaju sprzęt. Jeśli potrzebujesz konkretnych wskazówek, chcesz się zainspirować, albo po prostu popatrzeć na ładne zdjęcia, to zajrzyj do tej zakładki.

Teksty, od których możesz zacząć:

Lifestyle

Pokazuję jak żyję, ale nie pokazuję innym jak oni mają żyć. Poruszam tematy, które aktualnie mnie intrygują, opowiadam o problemach które mi doskwierają i dzielę się z Tobą moimi małymi sukcesami.

Teksty, od których możesz zacząć:

SMOGOWY PORADNIK <- prawdziwa petrarda,

Moje podsumowanie roku blogowania,

MemeTrends 2016 – zbiór memów 2016 roku,

Pośpiech zabija powoli – pamiętaj o odpoczynku.

Wolisz oglądać, niż czytać?

Jeśli taka forma jest dla Ciebie wygodniejsza i bardziej przystępna, to tutaj znajdziesz wiele ciekawych wideo dot. filmowania.

Twoja ciekawość nadal nie jest w pełni zaspokojona?

Postaram się temu zaradzić 😀

    • Chciałbyś mnie lepiej poznać? Jeśli tak, to zajrzyj tutaj, a dowiesz się najważniejszych rzeczy na mój temat. Będzie mi bardzo miło, jeśli zechcesz byśmy poznali się bliżej 🙂
    • Masz ochotę na więcej? Zapisz się do mojego newslettera i zyskaj dostęp do niepublikowanych treści i materiałów!
    • Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Napisz do mnie na kontakt@oscarrak.pl, opisz swój problem i razem postaramy się go rozwiązać.
  • Chciałbyś abyśmy połączyli swoje siły? Jeśli masz ciekawy pomysł na współpracę napisz do mnie kontakt@oscarrak.pl.