sniadanie-przy-pracy

Reklama na blogu

Cześć! Jeżeli masz ochotę promować się na tym blogu albo podjąć ze mną jakąkolwiek inną formę współpracę, to dobrze trafiłeś. Mój blog skierowany jest głównie do osób chcących tworzyć treści w Internecie oraz tych, szukających wartościowych wskazówek na temat prowadzenia blogów, podcastów czy też vlogów. Śledzi mnie też sporo osób, które interesuje życie tzw. „sole entrepreneura” w dzisiejszych czasach.

Moimi czytelnicy to zarówno kobiety, jak i mężczyźni, w przeważającej części zaliczający się do grupy wiekowej 23-30 lat. Łączy ich jedno – wysoka świadomość konsumencka. Z zaangażowaniem i dużym rozmysłem dobierają produkty i usługi, które nabywają. Cenią sobie wysoką jakość wpisów, które publikuję a także ufają moim rekomendacjom produktów i usług.

Krótka historia bloga i mojej działalności

  • Stworzyłem to miejsce w sieci pod koniec 2016 roku i od tego czasu regularnie publikuję tutaj artykuły dotyczące biznesu, marketingu, dobrej organizacji pracy, technologii służących twórcom internetowym (blogerom, podcasterom i vlogerom), a także lifestylu. Blog jest głownie dla osób mocno aktywnych w sieci,
  • Prowadzę projekt Patrzymy Szerzej. Z tego też powodu często przeprowadzam szkolenia, podczas których rozwijam zagadnienia poruszane na blogu i dzielę się wiedzą z uczestnikami tego typu wydarzeń. Ostatnio na przykład miałem okazję poprowadzić warsztaty dla uczestników Blog Conference Poznań 2017 oraz Ideahub. Od bieżącego roku akademickiego prowadzę przedmiot Marketing internetowy na Krakowskiej Szkole Filmowej,
  • Udzielam się w wielu innych inicjatywach społecznych. Współtworzę akcję Karmimy Wiedzą, która łączy osoby zainteresowane biznesem i pomoc zwierzakom.
  • Piszę i mówię o tym, na czym znam się najlepiej. Blaski i cienie blogowania poznałem na własnej skórze, a tajniki marketingu zgłębiłem podczas studiów na warszawskiej SGH i w trakcie pracy: zarówno w dużych korporacjach jak i małych przedsiębiorstwach.

Jakie mam możliwości? Statystyki bloga

Każdy podejmując współpracę chce wiedzieć na czym stoi, dlatego daję dostęp do wszystkich danych. Nie mam nic do ukrycia. Również w mediach społecznościowych społeczność zgromadzona wokół bloga systematycznie się rozwija. Jednak najbardziej stawiam na wysokiej jakości treści, ponieważ „zasięg” to dzisiaj najmniejszy problem.

Statystyki bloga

*Dane uaktualniane co 2-3 miesiące.

Warunki współpracy reklamowej

Mój blog to miejsce gdzie możesz się zareklamować, ale istnieją pewne warunki.

Uważam, że w dobrej reklamie nie ma nic złego, nie akceptuję jednak kryptoreklamy i z zasady nie wchodzę w tego typu układy. Nie interesuje mnie też współpraca barterowa, ani publikacja gotowych, zredagowanych odgórnie przez agencję postów. Poza tymi wyjątkami jestem otwarty na wszelkie inne formy współpracy. Uzgadniane są one indywidualnie, przy uwzględnieniu specyfiki danego produktu czy usługi.

Wszystkie treści publikowane na tym blogu są osobiście przeze mnie przygotowane i nie podlegają żadnej cenzurze. Z uwagi na szacunek dla moich czytelników, wyrażam moje opinie zawsze w sposób szczery i nieskrępowany- powinieneś się z tym liczyć już na wstępie, proponując mi współpracę.

Proponowane formy współpracy:

  • testy produktu/usługi,
  • wpisy sponsorowane- w sposób ciekawy i wielowymiarowy omawiający produkt lub usługę,
  • bannery reklamowe,
  • programy partnerskie,
  • indywidualnie przygotowana i przeprowadzona przeze mnie na blogu długoterminowa kampania,
  • relacje z wyjazdów i wydarzeń.

Podstawowa stawka za publikacje na blogu wynosi 1000 zł. Formy rozliczenia za podjęte przeze mnie działania to oczywiście Faktura VAT.

Marki i partnerzy, z którymi miałem okazję współpracować:

Kontakt

Adres e-mail:

kontakt@oscarrak.pl