Witaj na blogu oscarrak.pl. Jeżeli masz ochotę się tutaj promować albo podjąć ze mną jakąkolwiek współpracę, to dobrze trafiłeś. Mój blog skierowany jest głównie do osób chcących tworzyć treści w Internecie oraz tych, szukających wartościowych wskazówek na temat prowadzenia własnego biznesu i jego promocji.

Moimi czytelnicy to zarówno kobiety, jak i mężczyźni, w przeważającej części zaliczający się do grupy wiekowej 23-30 lat. Łączy ich jedno – wysoka świadomość konsumencka. Z zaangażowaniem i dużym rozmysłem dobierają dobra, które nabywają. Cenią sobie wysoką jakość wpisów, które publikuję a także ufają moim rekomendacjom produktów i usług.

Krótka historia bloga i mojej działalności

  • Stworzyłem to miejsce w sieci pod koniec 2016 roku i od tego czasu regularnie publikuję tutaj  artykuły dotyczące biznesu, marketingu, dobrej organizacji pracy, technologii służących twórcom internetowym (blogerom, podcasterom i vlogerom), a także lifestylu. Blog jest podzielony na 2 segmenty: skierowany  do przedsiębiorców i osób zainteresowanych tworzeniem treści do Internetu,
  • Prowadzę agencję Goodkloo oraz projekt Patrzymy Szerzej. Dlatego też często przeprowadzam szkolenia, podczas których rozwijam zagadnienia poruszane na blogu i dzielę się wiedzą z uczestnikami tego typu wydarzeń. Ostatnio na przykład miałem okazję poprowadzić warsztaty dla uczestników Blog Conference Poznań 2017 oraz Ideahub. Od bieżącego roku akademickiego prowadzę przedmiot Marketing internetowy na Krakowskiej Szkole Filmowej,
  • Udzielam się w wielu innych inicjatywach. Współtworzę akcję Karmimy Wiedzą, a także działam na rzecz stowarzyszenia Gruba Kolektyw Ludzi Kreatywnych,
  • Piszę i mówię o tym, na czym znam się najlepiej. Blaski i cienie blogowania poznałem na własnej skórze, a tajniki marketingu zgłębiłem podczas studiów na warszawskiej SGH i w trakcie pracy: zarówno w dużych korporacjach jak i małych przedsiębiorstwach.

Jakie mam możliwości? Statystyki bloga

Przedstawione tutaj dane dotyczą ruchu w okresie od 1.02.2018 do 28.02.2018 (wg Google Analytics). Chociaż dynamika przyrostu UU miesiąc od  miesiąca to 15-25%. Również w mediach społecznościowych społeczność zgromadzona wokół bloga systematycznie się rozwija, o czym najlepiej świadczą liczby przedstawione w moim podsumowaniu, które znajdziesz na końcu strony.

Warunki współpracy reklamowej

Mój blog to miejsce gdzie możesz się zareklamować, ale istnieją pewne warunki.

Uważam, że w dobrej reklamie nie ma nic złego, nie akceptuję jednak kryptoreklamy i z zasady nie wchodzę w tego typu układy. Nie interesuje mnie też współpraca barterowa, ani publikacja gotowych, zredagowanych odgórnie przez agencję postów. Poza tymi wyjątkami jestem otwarty na wszelkie inne formy współpracy. Uzgadniane są one indywidualnie, przy uwzględnieniu specyfiki danego produktu czy usługi.

Wszystkie treści publikowane na tym blogu są osobiście przeze mnie przygotowane i nie podlegają żadnej cenzurze. Z uwagi na szacunek dla moich czytelników, wyrażam moje opinie zawsze w sposób szczery i nieskrępowany- powinieneś się z tym liczyć już na wstępie, proponując mi współpracę.

Proponowane formy współpracy:

  • testy produktu/usługi,
  • wpisy sponsorowane- w sposób ciekawy i wielowymiarowy omawiający produkt lub usługę,
  • bannery reklamowe,
  • programy partnerskie,
  • indywidualnie przygotowana i przeprowadzona przeze mnie na blogu długoterminowa kampania,
  • relacje z wyjazdów i wydarzeń.

Podstawowa stawka za publikacje na blogu wynosi 1000 zł. Formy rozliczenia za podjęte przeze mnie działania to oczywiście Faktura VAT.

Marki i partnerzy, z którymi miałem okazję współpracować:

Kontakt i dary losu

Adres e-mail:

kontakt (@) oscarrak.pl

Adres do wysyłki:

Skrytka 126
Oscar Rak
ul. Stefana Batorego 1, 43-200 Pszczyna

 

Archiwum:

Wyniki czerwiec 2017

Wyniki lipiec 2017

Wyniki sierpień 2017

Wyniki wrzesień 2017

Wyniki październik 2017

Wyniki listopad 2017

Wyniki grudzień 2018

Wyniki styczeń 2018