Reklama na blogu

Miło mi Cię powitać, na moim blogu oscarrak.pl. Jeżeli chcesz się tutaj zareklamować albo podjąć ze mną jakąkolwiek współpracę to dobrze trafiłeś. Mój blog skierowany jest głownie do osób chcących tworzyć treści do Internecie, jak i do tych szukających wartościowych wskazówek na temat prowadzenia własnego biznesu i jego promocji. Z tego co zauważyłem bywa tutaj jeszcze masę innych osób. 🙂

Moimi czytelnikami są w równej mierze kobiety jak i mężczyźni, w przeważającej części zaliczają się oni do grupy wiekowej 23-30 lat. Łączy ich jedno – cechują się wysoką świadomością konsumencką. Z zaangażowaniem i dużym rozmysłem dobierają dobra, których zostaną nabywcami. Cenią sobie wysoką jakość wpisów, które publikuję a także ufają moim rekomendacjom w kwestii produktów i usług przeze mnie przetestowanych oraz polecanych.

Krótka historia bloga i mojej działalności

  • To miejsce w sieci istnieje od 3 kwartału 2016 roku i od tego czasu regularnie publikowane są na jego łamach artykuły dotyczące biznesu, marketingu, dobrej organizacji pracy, technologii służących twórcom internetowym (blogerom, podcasterom i vlogerom), a także lifestylowe. Blog jest podzielony na 2 połówki: skierowaną do przedsiębiorców i osób zainteresowanych tworzeniem treści do Internetu,
  • Prowadzę agencję Goodkloo oraz projekt Patrzymy Szerzej. Z tego też powodu często przeprowadzam szkolenia, podczas których rozwijam zagadnienia poruszane na blogu i dzielę się wiedzą z uczestnikami tego typu wydarzeń. Ostatnio na przykład miałem okazję poprowadzić warsztaty dla uczestników Blog Conference Poznań 2017 oraz Ideahub,
  • Poza prowadzeniem bloga udzielam się w wielu innych inicjatywach. Jedną z nich jest współtworzenie akcji Karmimy Wiedzą czy też działalność na rzecz stowarzyszenia Gruba Kolektyw Ludzi Kreatywnych,
  • Piszę i mówię o tym, na czym znam się najlepiej. Blaski i cienie blogowania poznałem na własnej skórze, a tajniki marketingu zgłębiłem podczas studiów na warszawskiej SGH i w trakcie pracy zarówno w dużych korporacjach jak i małych przedsiębiorstwach.

Jakie mam możliwości? Statystyki bloga

Przedstawione tutaj dane dotyczą ruchu w okresie od 28.08.2017 do 28.09.2017 (wg Google Analytics). Chociaż dynamika przyrostu UU miesiąc do miesiąca to 15-25%. Również społeczność bloga w mediach społecznościowych rozwija się dynamicznie, o czym najlepiej świadczą liczby na moim podsumowaniu, które znajdziesz na końcu strony.

 

Warunki współpracy reklamowej

Mój blog to miejsce gdzie możesz się zareklamować, ale istnieją pewne warunki.

Uważam, że w dobrej reklamie nie ma nic złego, nie akceptuję jednak kryptoreklamy i z zasady nie wchodzę w tego typu układy. Nie interesuje mnie też współpraca barterowa, ani publikacja gotowych, zredagowanych odgórnie przez agencję postów. Poza tymi wyjątkami jestem otwarty na wszelkie inne formy współpracy. Uzgadniane są one indywidualnie, przy uwzględnieniu specyfiki danego produktu czy usługi.

Wszystkie treści publikowane na tym blogu są osobiście przeze mnie przygotowane i nie podlegają żadnej cenzurze. W poszanowaniu dla moich czytelników, wyrażam moje opinie zawsze w sposób szczery i nieskrępowany- powinieneś się z tym liczyć już na wstępie, proponując mi współpracę.

Proponowane formy współpracy:

  • testy produktu/usługi,
  • wpisy sponsorowane- w sposób ciekawy i wielowymiarowy omawiający produkt lub usługę,
  • bannery reklamowe,
  • programy partnerskie,
  • indywidualnie przygotowana i przeprowadzona przeze mnie na blogu długoterminowa kampania,
  • relacje z wyjazdów i wydarzeń.

Podstawowa stawka za publikacje na blogu wynosi 700 zł. Formy rozliczenia za podjęte przeze mnie działania to oczywiście Faktura VAT.

Kontakt i dary losu

Adres e-mail:

kontakt (@) oscarrak.pl

Adres do wysyłki:

Skrytka 126
Oscar Rak
ul. Stefana Batorego 1, 43-200 Pszczyna

Archiwum:

Wyniki czerwiec 2017

Wyniki lipiec 2017

Wyniki sierpień 2017

 

Close