Reprezentujesz media, jesteś dziennikarzem, a może po prostu potrzebujesz informacji o mnie? Nie ma problemu poniżej znajdzie komplet informacji o mnie. Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowe informacje o mnie, przeprowadzić ze mną wywiad lub dowiedzieć się więcej o prowadzonych przeze mnie aktualnie projektach.  Skontaktuj się z mną pod adresem kontakt@oscarrak.pl


Bio blogowe

Oscar Rak– człowiek, który zna blogosferę od podszewki. Właściciel bloga oscarrak.pl, na łamach którego pokazuje Twórcom internetowym wypłynąć na szersze wody. Dotychczas pomógł ponad 100 osobom w budowie i optymalizacji ich działań. Swoim radami służył twórcom blogów takich jak: Make Happy Day, Bless The Mess, Dwa plus cztery, czy też Jackowi Kłosińskiemu. Czynnie uczestniczy w wydarzeniach adresowanych do blogerów i dzieli się wiedzą prowadząc warsztaty na wydarzeniach takich jak: Blog Conference Poznań, BloSilesia, Czwartki Social Media, Crash Mondays. Prywatnie jest entuzjastą marketingu, ładnych prezentacji i burgerów. Niemożliwe dla niego nie istnieje, a przeciwności losu wysyła tam, gdzie Raki zimują. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bio biznesowe

Oscar Rak– przedsiębiorca i właściciel agencji Goodkloo. Jest absolwentem WRiTV UŚ oraz SGH, a obecnie spełnia się w roli wykładowcy na Krakowskiej Szkole Filmowej. Na własnej skórze przekonał się jak wygląda praca dla największych światowych korporacji takich jak Microsoftu czy IBMu, ale jest mu obca specyfika działalności organizacji pozarządowych oraz MMŚP. Swoją przygodę z marketingiem zaczynał od pracy w największym złomowisku w Polsce. Nabytym doświadczeniem dzieli się współtworząc projekt edukacyjny “Patrzymy Szerzej” oraz jako członek stowarzyszenia Gruba Kolektyw Ludzi Kreatywnych. Prowadzi własną firmę w oparciu o model turkusowego zarządzania, która jest oparta na modelu no-office.

Bio długie

Oscar Rak– właściciel agencji marketingowej Goodkloo, człowiek który zna blogosferę od podszewki. Prowadzi bloga oscarrak.pl na łamach którego pokazuje Twórcom internetowym wypłynąć na szersze wody. Dotychczas pomógł prawie 100 osobom w budowie lub optymalizacji ich działań. Swoim radami służył twórcom blogów takich jak: Make Happy Day, Bless The Mess, Dwa plus cztery, czy też Jackowi Kłosińskiemu. Wszędzie jest go pełno- prowadził warsztaty i prelekcje m. in na Blog Conference Poznań 2017, BloSilesia, Czwartkach z Social Media we Wrocławiu, Katowicach, krakowskich Crash Mondays, a także na III Kongresie Praktyków Nauki i Biznesu. Prowadząc szkolenia, zaraża pasją, motywuje do działania oraz edukuje w zakresie biznesu i marketingu internetowego. W swojej twórczości nie zamyka się na jedną formę- poza blogowaniem nagrywa podcasty “Patrzymy Szerzej” i “Raczy Podcast”, a także publikuje vlogi. Aktywnie udziela się w lokalnych inicjatywach takich jak “Gruba, śląski kolektyw ludzi kreatywnych”. Prywatnie niemal nieustannie żyje pracą, a także jest entuzjastą ładnych prezentacji i burgerów.

Zdjęcia i logosy

Jeżeli chcesz pobrać zdjęcia i logo to kliknij tutaj.