RP 001: Bądź szybszy niż błyskawica, czyli używaj skrótów klawiszowych

[spreaker type=player resource=”episode_id=12438947″ width=”100%” height=”200px” theme=”light” playlist=”false” playlist-continuous=”false” autoplay=”false” live-autoplay=”false” chapters-image=”true” ]

Chcesz być szybki niczym błyskawica? Nic prostszego! Naucz się sprytnie wykorzystywać skróty klawiszowe i zaoszczędź cenny czas. 

Pierwszy odcinek poświęcony jest temu, jak można usprawnić swoją pracę i zyskać na czasie sprawnie posługując się skrótami klawiszowymi. Posłuchaj i dowiedz się, których z nich najbardziej warto używać i jak wyrobić sobie nawyk ich wykorzystywania. Postaram się Ciebie przekonać , że naprawdę niewiele czasu zajmuje przyswojenie niezbędnych skrótów i wyjaśnić Ci jak pozytywnie są w stanie wpłynąć na Twoją produktywność. Warto zajrzeć także do tekstowej wersji podcastu, bo tam specjalnie dla Ciebie stworzyłem kompendium skrótów, które pogrupowałem wg użyteczności dla poszczególnych systemów operacyjnych i programów. Spróbuj wdrożyć wskazówki zawarte w podcaście w swoje życie a przekonasz się, że praca przy komputerze stanie się dla Ciebie szybsza, łatwiejsza i przyjemniejsza 😉 !

Subskrybuj podcast

iTunes | Android | RSS

W tym odcinku usłyszysz o tym:

  • Jak skróty klawiszowe mogą poprawić Twoją produktywność?
  • W jaki sposób wybrać najbardziej przydatne ze skrótów klawiszowych
  • Jakie techniki możesz wykorzystać, by szybko i skutecznie przyswoić sobie najważniejsze skróty

Strony, osoby i tematy wymienione w podcast’cie

Skąd pobrać podcast?

Podcast jest dostępny jest w kilku miejscach:

Słuchasz z przyjemnością? Oceń Raczy Podcast!

Jeśli podoba Ci się ten podcast, to będę Ci bardzo wdzięczny, gdy zostawisz swoją ocenę wraz z krótką recenzję w iTunes. Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję za Twoje wsparcie i życzę Ci świetnego dnia! ?

Przeczytaj wpis w formie tekstowej

 

Bądź szybszy niż błyskawica, czyli używaj skrótów klawiszowych