Przemierzając meandry internetów, zauważyłem, że damska sfera działalności internetowej wyrosła na prawdziwe Imperium! Chodzi tu oczywiście o damskie grupy na fejsie – miejsca, w których mogą się poradzić, rozwiać wątpliwości, znaleźć oparcie.

Imperium atakuje

W końcu dialog i potrzeba znalezienia nici porozumienia leży w ludzkiej naturze! Ale, do cholery, co z nami, facetami?! Przecież czasem potrzebujemy wsparcia, rady, a wujek Google, to nie zawsze dobra opcja. Z tego też powodu postanowiłem postawić się damkiemu imperatorowi!

Biznes i blogowanie dla KOBIET, biznes on-line dla KOBIET i wiele innych miejsc, na które faceci nie mają wstępu. A co to facet gorszy? Mówi się, że facet to leń z pilotem na kanapie. No nie! Zatem czas stawić czoła tej luce w Imperium Kobiet! Oto nadchodzi – Rebelia mężczyzn, w postaci grupy: Blogowanie, podcasting, vlogowanie by #TeamRak. Teraz jest nasz czas, teraz możemy pokazać, że moc jest również z nami!

Cel ataku

Ale od samego początku: Blogowanie, podcasting, vlogowanie by #TeamRak zostało stworzone dla facetów mających własne miejsce w sieci, nie ważne czy masz setki obserwatorów, czy dopiero się rozkręcasz. Każdy jest mile widziany, o ile nie jest spamerem i chamem. Oczywiście nie musisz też mieć takiego miejsca. Pomożemy Ci jest stworzyć jeżeli dopiero się do tego zabierasz. Każdy facet jest mile widziany. Dołączając do naszej ekipy staniesz się członkiem mega fajnej ekipy, która pomoże ci się rozwijać. (Sorry, ale niestety miecze świetlne się nam skończyły. Czekamy na dostawę z Aliexpress :P)

Korzyści dla Ciebie

3 główne korzyści płynące z naszej męskiej grupy to: możliwość poznania wielu ciekawych osób podzielających twoją pasję, wsparcie i poszerzanie wiedzy!

Na grupie będziesz mógł:

  • prosić o rady (jednak zanim zadasz pytanie, używaj opcji szukaj, aby nie powielać tematów),
  • udzielać rad,
  • dzielić się efektami swojej pracy (a nawet chwalić się, a co!),
  • inspirować,
  • prosić o wsparcie

Rzeczy, które nie będą przez nas akceptowane: chamstwo, zbędne ironizowanie, bezpodstawne krytykowanie i obrażanie członków grupy.

Yoda w Ataku Klonów idealnie podsumował cel działania tej grupy:

I właśnie po to, dla ciebie będziemy!

PS. Jednocześnie zaznaczam, że to absolutnie nie jest atak na kobiety 🙂 przybywam w celach pokojowych i chcę stworzyć równie wspaniałą społeczność, jak one!

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...